top of page
Modern House

Bydlení na Kostarice

Největší dlouhodobou hodnotu vidíme ve zdravém prostředí, fungujícím ekosystému, úrodné půdě, čisté vodě. Celá Kostarika je nádherná a každá její část má svá kouzla. 

Když řeknete Kostaričanovi o poloostrově Osa, či národním parku Corcovado, rozjasní se mu oči a vytvoří se mu upřímný úsměv. Jih Kostariky je podle nás tím nejlepším místem k životu.

Partner sekce:

kostarikaLogo.png
Fleet

Poloostrov Osa

Osa je po poloostrově poloostrov Nicoya druhý největší poloostrov Kostariky. Nachází se v jižní části státu v provincii Puntarenas. I přes relativně nevelkou rozlohu patří Osa k regionům světa s největší biodiverzitou. Vyskytují se tu ekosystémy pobřežních mokřadů a nížinných i horských deštných lesů. Většinu poloostrova pokrývá několik chráněných území – 5. nejrozlehlejší kostarický národní park Corcovado (42 438 ha) a několik lesních rezervací.

VILLA.jpg

Villa Park Sandalo

Výjimečná lokalita a úrodnost na poloostrově Osa předurčuje kopce Sandalo k ideálnímu místu pro život plný hojnosti.

 

Residence Villa Park Sandalo klade důraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům
a kvalitní půdě, kterých ve světě ubývá.

 

Díky těmto přednostem se Vaše investice bude
zhodnocovat.

Jungle Park Monterrey

Nejvetší biodiverzita na svete predurcuje oblast Monterrey k ideálnímu místu pro život. Residence Jungle Park Monterrey klade duraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům a kvalitní půdě, kterých ve světě ubývá.

 

V dobré dopravní dostupnosti deseti minut od nejbližší pláže, s moderními fotovoltaickými systémy, které zaručí Vaši nezávislost. Díky těmto přednostem se Vaše investice bude zhodnocovat.

JUNGLE.jpg
VILLA01.jpg

Dulce Bays Homes Canaza

Strategická dopravní dostupnost v blízkosti hlavní silnice do pěti minut od nejbližší pláže. Výjimečná lokalita a úrodnost na poloostrově  Osa předurčuje oblast Cañaza k ideálnímu místu pro život plný hojnosti.


Residence Dulce Bay's Homes Cañaza klade důraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům a kvalitní půde, kterých ve světe ubývá. Díky
těmto přednostem se Vaše investice bude zhodnocovat.

Svoboda bez kompromisů.

2A.jpg

Bydlení bez kompromisů

Realitní společnosti Reality Kostarika se specializuje na rekreační a dlouhodobé bydlení v nejkrásnějších místech Kostariky. 

bottom of page