top of page
Portrét čtenáře

Helena Novak-Sanchez

Narodila jsem se v hlavním městě Kostariky, San José, ale celý svůj život jsem bydlela na jihu této krásné země, v blízkosti národních parků a nekonečné přírody, jejíž součástí jsem se přirozeně stala.

Do Prahy jsem zavítala se svým českým manželem, kterého jsem poznala ve Střední Americe a okamžitě jsem se zamilovala.

Rozhodla jsem se předat své hodnoty a zkušenosti dalším lidem, kteří je ocení.

Fleet

SLOVO O NÁS

___

Je opravdu ctí spustit a spravovat Kostarika.cz. Tento portál je pro nás velmi speciální, protože je to náš první pokus vytvořit průvodce zemí, který nejen pokryje samotnou podstatu Kostariky, ale stane se také užitečným průvodcem pro návštěvníky této skvělé země. Upřímně doufáme, že se tento portál stane základním nástrojem každého při plánování návštěvy.

Naši zaměstnanci, kteří jsou sami světovými cestovateli, vložili do tohoto portálu hodně svého srdce a duše a všichni doufáme, že výsledek je srozumitelný a odráží přesné informace o mnoha pokladech země a jejím bohatém kulturním dědictví.

Nezapomněli jsme ani na ty, kteří chtějí pochopit, co Kostarika.cz nabízí v oblasti jídla, zábavy nebo nakupování. Z tohoto důvodu jsme poskytli informace, které padnou každé peněžence nebo vkusu.

Doufáme, že tento portál obstojí ve zkoušce času a bude užitečným nástrojem pro jakoukoli potřebu týkající se Kostariky. Máte náš závazek neustále aktualizovat portál o nejnovější informace, nejnovější restaurace nebo nejlepší nákupní možnosti.

___

NÁŠ TÝM

Rádi bychom Vám představili náš tým, který se stará o portál Kostarika.cz. Vše je opravdu týmová práce, bez které by citově zabarvené texty, hezké fotografie a celkové procesy nedávaly smysl a nebyly tím, čím na Kostrarika.cz jsou.

Destinations
Beach Fench

Děkujeme Vám!

Rádi bychom vyjádřili naše největší poděkování našim přispěvatelům, spoluobčanům Kostariky a všem globálním uživatelům, kteří mají a budou nadále přispívat obsahem, zprávami, fotografiemi, videi a kritickými komentáři, aby se Kostarika.cz stala webovou stránkou, kterou musí používat všichni, kteří cestují do Kostariky nyní i v budoucnu.

 

Připojte se k nám a buďte součástí tohoto úžasného celosvětového úsilí.

bottom of page