top of page
Pohled na golfové hřiště z ptačí perspektivy

Zábava a lifestyle

Na Kostarice zažijete něco nového každý den, různorodá příroda a zajímaví lidé z celého světa na každém rohu.

Chceme vám ukázat zajímavé zážitky, které vám zpříjemní pobyt a navždy si je budete pamatovat.

Partner sekce:

Logo-Horizontal-transparente.webp
Fleet

V korunách stromů

Jsme 100% kostarický, rodinný zábavní park, který se věnuje zážitkové turistice již více než 18 let. Specializujeme se na výlety v korunách stromů, ale přidali jsme některá další úžasná dobrodružství, která vám rozbuší srdce a zvýší vaši hladinu adrenalinu až na 100 %!

 

Pro ultimátní dobrodružnou cestu v Kostarice přidejte do svých cestovních plánů naše houpací mosty, slaňovací kabely, superman zip line a naši hlavní atrakci, Mega Tarzan Swing.

CANOPY.jpg

ZÁŽITKY OD AVENTURY

___

ziplineicon.webp
supermanicon.webp
swingicon.webp
bridgeicon.webp
atvicon.webp
horsebackicon.webp
restauranticon.webp

OBLÍBENÁ DOBRODRUŽSTVÍ

___

Crew
Lekce surfování

Surfařská země

Kostarika je jedním z nejlepších míst na světě pro surfování! Voda je teplá kolem 26°C, vlny stálé a scenérie špičková. Na surfování v Kostarice milujeme to, že jsou zde vlny pro všechny úrovně surfařů – od těch, kteří ještě nikdy nestáli na prkně, až po profesionály.

Destinations
hnací, atv, přes, namočit

Čtyřkolkami za dobrodružstvím

Představte si, že prozkoumáváte kostarické pláže, deštné pralesy, odlehlé vesnice, vodopády a divokou zvěř při řízení čtyřkolky, motocyklu nebo UTV.

 

Nezáleží na tom, jakým jazykem mluvíte nebo odkud jste. Ať už jste začátečník nebo ostřílený veterán, který hledá něco náročnějšího, máme pro vás off-roadové dobrodružství!

Kajakem za úsvitem

Chcete vyrazit na vodu poblíž pláže Jaco a Los Suenos, Kostarika? Ne všechny výlety na kajaku jsou stejné – tím si můžete být jisti.

 

Můžete si být také jisti, že když si zarezervujete výlet na kajaku s Adventure Tours Costa Rica, rezervujete si půldenní dobrodružství jedinečné zábavy na slunci ve varovných vodách Pacifiku obklopujících Playa Agujas.

Jízda na kajaku na Východ
Jízda na koni

Romantické projížďky na koni při západu slunce

Jedinečné dobrodružství na koni se nachází kousek od Puerta Jimenéz na Poloostrově Osa.

 

Místní rezervace nabízí klidné túry přes nedotčený deštný prales k nádherné pláži, na které si můžete užít nádherné západy slunce.

bottom of page