top of page
Národní park

Národní parky a příroda

Přestože je Kostarika malé území, drží asi 5 procent biologické rozmanitosti Země. Naštěstí je tento přírodní poklad chráněn Národní soustavou chráněných území, která zachovává celkem 25 procent území státu.

Návštěvníci si mohou vychutnat majestátní sopky, tichomořské a karibské pláže, tropické suché, vlhké a deštné pralesy a také vzrušující krajinu džungle, a to vše bez cestování na dlouhé vzdálenosti.

Partner sekce:

logo_MPI.png
Fleet

Vulkán Arenal

Arenal je samostatně stojící sopka čnící do výšky 1 670 m, která je stále neustále aktivní. Tato hora beze sporu patří k jedněm z největších symbolů Kostariky, její přítomnost ve víceméně otevřené krajině totiž působí opravdu majestátně.

Celá hora a okolí je součástí národního parku Arenal, který je vybaven více či méně značenými turistickými treky.

Arenal_volcano.jpg
Destinations
CORCOVADO.jpg

Národní park Corcovado

Podle našeho názoru nejhezčí národní park, který je plný nádherných rostlin a živočichů. Rozmanitost na poloostrově Osa není překonána žádnou oblastí podobné velikosti kdekoli na zemi.

 

Nalézá se na poloostrově Osa v jižní části země a je jedním z nejvzácnějších chráněných území v Kostarice..

Manuel Antonio

Kostarika je úžasná země, která má co nabídnout, i když je rozlohou malá země. Manuel Antonio je jedním z jejích klenotů, které bezpodmínečně musíte znát. Úžasná flóra a fauna, kterou můžete objevit při návštěvě národního parku a jedné z nejkrásnějších pláží na světě.

Jedinečná atmosféra areálu a mnoho aktivit, aby si každý našel to, co hledal. S rodinou, párem nebo přáteli, ekoturisty, kteří hledají vzrušující dobrodružství nebo jen odpočívají, jste na správném místě.

Manuel Antonio.jpg

Naši průvodci

Crew
lod_pruvodce-22.jpg

Kapitánka Fibi

Text

kakao_plantaz_pruvodce-1.jpg

Phill

Text

kone_pruvodce-22.jpg

Carlos

Text

bottom of page