top of page
Hotel, bazén

Hotely a ubytování

Kostarika má mnoho krásných míst, které vám rádi doporučíme k návštěvě. Začneme však u nás na Jihu země, který považujeme opravdu za nejlepší část země. 

Odtud budeme pořádat výpravy směrem do dalších úchvatných částí země.

Partner sekce:

Botanika-Logo-Brown-NO-BACKGROUND_Small.png
Fleet

V srdci přírody

Představte si zelený deštný prales a eko-bohatý národní park Corcovado sbíhající se na pozadí Tichého oceánu a Golfo Dulce. Poloostrov Botánika Osa, který je součástí Curio Collection by Hilton™, respektuje idylické prostředí a zároveň ho odráží, je rekreačním útočištěm v nedotčené tropické nádheře jihozápadního pobřeží Kostariky. Divoká a odlehlá drsná Osa nabízí okno do bohaté minulosti Kostariky a únik od všedního dne.

BAY.jpg
Destinations
botanika-pool-sunset-opt-6720x4480.webp

Kompletní servis

Náš resort vás ponoří do přírodního světa a zároveň si užijete prvotřídní vybavení a bezkonkurenční služby a pohostinnost, které jsou synonymem značky Hilton. Užijte si luxusní ubytování, požitkářské stolování, elegantní, vzdušnou klubovnu, přírodní bazén ve stylu laguny a důraz na wellness a zároveň oslavte vše, co je jedinečné pro toto majestátní prostředí.

V blízkosti džungle

Uznávaný národní park Corcovado je ohromující živé muzeum přírodní historie, které se může pochlubit posledním velkým nedotčeným úsekem primárního tropického deštného pralesa na tichomořském pobřeží Střední Ameriky. Park, který pokrývá jednu třetinu poloostrova Osa, zahrnuje 13 hlavních ekosystémů včetně nížinného deštného pralesa, horského mlžného lesa, palmového lesa jolillio, mangrovových ústí řek a pobřežních a mořských biotopů. Národní park Corcovado se nepodobá žádnému jinému místu na světě a představuje dobrodružství na celý život, od pobřeží se sopečným pískem lemovaného kokosovými palmami až po bahnité stezky kouzelných deštných pralesů.

Řeka Jungle
FINCA.jpg

Finca Exotica

Tato nádherná ecolodge je umístěna přímo u vstupu do národního parku Corcovado.

bottom of page